Новини

У Павлограді планують збудувати крематорій

Павлоградська міськрада надала згоду на залучення інвестора з проєктування і будівництва крематорію та адміністративних будівель на конкурсних засадах.

371Переглядів

Про це стало відомо під час сесії міської ради 5 березня.

Як інформує Павлоград.dp.ua, інвестор у цього проєкту вже є.

«Є інвестор, який готовий збудувати крематорій, за межами міста, але на території земель Павлоградської міської ради. На сьогодні це питання актуально. Найближчий крематорій — це в Одесі. Колись був і в Харкові. Багато людей записуються, везуть туди тіла рідних… Якщо є інвестор — ми розробимо процедуру і запропонуємо державно-приватне партнерство», — каже міський голова Анатолій Вершина.

Як повідомлялося раніше, через кілька років у Павлограді можуть закінчитися місця на кладовищах. Все через те, що земля під кладовища не виділялася останні десятиліття.

У соцмережах повідомлення про можливе будівництво крематорію виявило переважно негативні думки павлоградців з цього приводу. Люди вказують на можливе забруднення повітря та дорожнечу кремації. Отже, побудова крематорію не вирішить проблему відсутності місця на  кладовищах міста.

Раніше “Особи” також писали: У Кривому Розі невідомі підпалили будки із собаками, яких евакуювали із зони бойових дій.

Залишити відповідь