Новини

У Дніпрі стартували Всеукраїнські змагання з бадмінтону

Участь у чемпіонаті «Суперсесія – Кубок Дніпра» братимуть спортсмени з 5 міст України: Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Львова.

446Переглядів

Серед учасників і майстри спорту, призери чемпіонатів Європи, міжнародних змагань та турнірів, чемпіони України, учасник Олімпійських ігор.

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

Призовий фонд змагань складає 450 000 гривень.

Всього під час турніру налічується 5 категорій: одиночна жіноча, одиночна чоловіча, парна жіноча, парна чоловіча та змішана парна.

Під час фіналу буде визначено в кожній з категорій 1 та 2 місця, та по 2 третіх місця.

Змагання проводить Міністерство молоді та спорту України, Федерація бадмінтону України, за підтримки Національного Олімпійського Комітету України та Дніпропетровської обласної ради.

Раніше “Особи” також писали: Військові ПвК “Схід” здобули перемогу на чемпіонаті Повітряних сил ЗСУ з годзю-рю карате.

1 коментар

Залишити відповідь