Новини

У Нікопольському районі авто злетіло у кювет і перевернулося: є постраждалий

Сьогодні зранку, 26 березня, у Нікопольському районі сталася ДТП. Постраждав чоловік.

396Переглядів

Аварія сталася близько 5-ї ранку на трасі Р-73 поблизу села Чумаки Нікопольського району. Там водій легкового автомобіля «BMW 530D» не впорався з керуванням та злетів у кювет. Внаслідок ДТП авто перекинулося. Чоловіка застиснуло в понівеченому авто.

Про це повідомили в пресслужбі ДСНС Дніпропетровської області.

Рятувальники, які прибули на місце аварії, деблокували 26-річного чоловіка з салону пошкодженої машини. Його госпіталізували у лікарню.

Наразі поліцейські проводять слідчі дії щодо встановлення обставин ДТП.

Раніше “Особи” також писали: “Про використання бюджету Дніпра в умовах війни, або В кого купує транспорт комунальна «Транспортна інфраструктура»”.

Залишити відповідь