Новини

Через загибель неповнолітнього на будівництві судитимуть мешканця Дніпра

Неповнолітній хлопець загинув під час виконання будівельних робіт з підвищеною небезпекою.

221Переглядів

Ювенальні прокурори Слобожанської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Дніпра за  грубе порушення законодавства про працю щодо неповнолітніх та порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Розслідування встановило, що обвинувачений, не забезпечивши належного оформлення трудових відносин, залучив до будівництва приватного будинку трьох неповнолітніх хлопців.

Під час виконання будівельних робіт з підвищеною небезпекою відбулося обвалення землі та падіння бетонної плити, яка придавила одного із неповнолітніх.

Від отриманих тілесних ушкоджень хлопець помер.

Раніше “Особи” також писали: Дніпропетровській райсуд очолила рекордсменка з актуальних судів.

Залишити відповідь