Новини

У Дніпрі на в’їзді до міста знесуть стелу з написом “Дніпро”

У Дніпрі хочуть демонтувати стелу з надписом “Дніпро” на Слобожанському проспекті.

1.66KПереглядів

Стелу з написом “Дніпро” бачуть всі гості міста, коли заїжджають до Дніпра зі сторони Слобожанського проспекту. Вона знаходиться в районі котеджного містечка “Золоті ключі”. Її виршили знести через аварійний стан.

Про це стало відомо з проєкту рішення виконкому Дніпровської міської ради.

“У зв’язку з аварійним станом стели, що створює загрозу життю та здоров’ю людей або може заподіяти школу майну третіх осіб, з метою запобігти нещасним випадкам та аварійним ситуаціям виконавчий комітет міської ради вирішив надати дозвіл на демонтаж стели”, – йдеться у документі.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині скасували тендер на утеплення фасаду, зекономивши понад 40 млн грн”.

Залишити відповідь