Дніпропетровський рибоохоронний патруль, представники територіальної громади, Нацполіція та Держпродспоживслужба оглянули водосховище. Біля прибережної захисної смуги вони виявили 18 екз. загиблих сомів у стадії біологічного розкладання. Сума збитків внаслідок мору риби становить 92 106 грн.
Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.
Причину замору сомів фахівці не змогли встановити, адже їх загибель відбулася приблизно 2-3 тижні тому. Також вони не виявили фактів зовнішнього впливу та несанкціонованого скиду стічних вод у водосховище.
Не було встановлено і нових фактів загибелі риби та інших видів водних біоресурсів.
Представниками територіальної громади спільно з працівниками Дніпропетровського рибоохоронного патруля прибрали рештки зигиблих сомів та утилізували їх.
Раніше “Особи” також писали: “Яка епідемічна ситуація на Дніпропетровщині”.





















