Новини

Жили у покинутому будинку та недоїдали: на Дніпропетровщині у матері забрали двох дітей

У Кривому Розі від матері забрали двох дітей, які жили у покинутому будинку в антисанітарних умовах та мали проблеми зі здоров’ям.

257Переглядів

Подія трапилась у Кривому Розі. До служби у справах дітей звернулись містяни, які були занепокоєні долею двох малолітніх дітей. Вони повідомили, що матір разом з 10-річним сином та 6-річною донькою оселилися у покинутому будинку.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Службу у справах дітей Центрально-Міського району м. Кривий Ріг.

Зʼясувалося, що родина приїхала з Камʼянського Дніпропетровської області. Мати зловживає алкогольними напоями та ніде не працює. Разом з дітьми жінка бродяжить та жебракує.

«При здійсненні обстеження умов проживання встановлено, що малеча проживає у вкрай незадовільних умовах. У звʼязку з відсутністю повноцінного харчування діти мають затримку фізичного розвитку, хворіють на педикульоз. На тілі дітей виявлені рани, які з їх слів, були спричинені опіками», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці вилучили дітей з сімʼї та влаштували до закладу тимчасового перебування. Матері загрожує адміністративне покарання за недбале ставлення до виконання батьківських обовʼязків.

Раніше “Особи” також сповіщали: Кривий Ріг накрила величезна хмара з викидів: причина.

 

Залишити відповідь