Новини

8 медалей вибороли дніпровські спортсмени на чемпіонаті України з легкої атлетики

22 та 23 червня у Луцьку проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

488Переглядів

Юніорський чемпіонат України проходив днями у Луцьку.

Про це повідомляє Дніпровська міська рада.

8 медалей (2 золоті, 1 срібна та 5 бронзових) вибороли вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3 з Дніпра:

  • Фатєєв Кірілл завоював золото у бігу на 400 м з бар’єрами, а також бронзу у бігу на 400 м;
  • Золото виборола Часс Альона у потрійному стрибку;
  • Тимошенко Марія взяла срібло у бігу на 400 м з бар’єрами та бронзу у бігу на 400 м;
  • Дві бронзи у скарбничці Фастової Наталі у бігу на 1500 м та на 800 м;
  • Бронзу завоював Литвінов Микита у стрибках у довжину.

Раніше “Особи” також сповіщали: Як спортсмени з Дніпра виступили на чемпіонаті України з настільного тенісу.

Залишити відповідь