Новини

Дзюдоїсти з Дніпра вибороли 3 медалі на змаганнях Кубка Європи

Дніпряни взяли участь у змаганнях Кубка Європи з дзюдо та вибороли медалі.

272Переглядів

Кубок Європи U21 проходив у Словенії. Там дніпровські дзюдоїсти побороли своїх суперників та отримали винагороди: дві “бронзи” та одне “золото”.

Про це повідомляє обласне відділення НОК України.

Бронзову медаль Кубку Європи у вазі -70 кг отримала Аліса Віденєєва, завдяки успішно проведеним трьом поєдинкам з чотирьох.

Ще одним бронзовим призером став Олександр Клепінін у вазі -60 кг.

Золоту винагороду Кубка Європи везе у Дніпро Артем Сорочан. Хлопець переміг у всіх п’ятьох проведених сутичках, поборовши суперників з Польщі, Ізраїлю, Косового, США та Сербії. Дніпрянин став чемпіоном у вазі -66 кг.

Загалом, Україна виборола 5 золотих, 1 срібну й 6 бронзових нагород та посіла перше місце в медальному заліку серед 34 країн-учасниць, – доповіли у пресслужбі НОК.

Раніше “Особи” також сповіщали: 8 медалей вибороли дніпровські спортсмени на чемпіонаті України з легкої атлетики.

Залишити відповідь