Новини

Збиті дрони та обстріли: як минула ніч у Дніпропетровській області

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровську область.

245Переглядів

Сьогодні вночі, 4 липня, ворог запустив на Дніпропетровщину 2 “шахеди”. Їх знищили оборонці неба з ПвК «Схід».

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

Окупанти не припиняють обстрілювати Нікопольщину. Вчора ввечері, 3 липня, били дроном-камікадзе та артилерією по райцентру та Червоногригорівській громаді. У Нікополі постраждала 68-річна жінка. Її з осколковими пораненнями госпіталізували до травматологічного відділення.

Також пошкоджені 4 багатоповерхівки, фітнес клуб, адміністративна установа, 2 магазини, 3 автівки, лінія електропередачі й газогін.

На ранок ворог знову вдарив по Нікополю безпілотниками. Там пошкоджена інфраструктура. В інших громадах області ніч минула спокійно.

Сергій Лисак також повідомив, що вночі під завалами пошкодженого будинку, який росіяни понівечили 28-го червня, рятувальники виявили тіло жінки. Це вже третя загибла людина внаслідок тої ракетної атаки.

Сьогодні вночі у лікарні померла 60-річна жінка, яка отримала поранення під час удару по місту 3 липня. Загалом загинули шестеро людей. 4 липня у Дніпрі оголошено траур за тими, чиї життя забрав ворог.

Раніше “Особи” також писали: “Через ранкову атаку у Дніпрі є загиблі та поранені”.

Залишити відповідь