Новини

На жительку Дніпропетровщині склали протокол за вилов раків

На річці Інгулець 29 липня рибоохоронний патрульні викрили ймовірну порушницю рибальства.

290Переглядів

 29 липня поблизу села Лозуватка Криворізького району жінка ловила раків ручним збиранням за допомогою маски та ластів для плавання.

По це йдеться у Facebook Дніпропетровського рибоохоронного патруля.

У такий спосіб жінка наловила 241 рака, чим перевищила добову норму вилову.

Загальна вага незаконно добутих раків — 4 кг. Збитки, завдані рибним запасам, рибоохоронці оцінили у 803 012 грн.

На громадянку склали протокол за адміністративне правопорушення. Маску та ласти вилучили до рішення суду. Незаконно добутий вилов передали на зберігання.

У Держрибагентстві нагадали про телефон «гарячої лінії»: (096) 400-02-50.

Про порушення Правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Раніше “Особи” також сповіщали: Рибоохоронці Дніпропетровщини передали на потреби ЗСУ гумові човни.

Залишити відповідь