Новини

Мешканець Дніпропетровщини намагався вночі у рятувальному жилеті переплисти Тису

Мешканець Дніпропетровщини та ще 5 жителів Закарпаття намагалися потрапити до Румунії через річку Тису.

252Переглядів

Прикордонники помітили чоловіків за 200 метрів від кордону близько 2-ї години ночі. Вони намагалися переплисти тису та потрапити до Румунії. Всі були у рятувальних жилетах. “Водолази” спробували втекти від прикордонного патруля, але їх зупинили попереджувальні постріли.

Про це повідомили в Державній прикордонній службі.

Там зазначили, що дехто з порушників встиг заплатити за незаконний перетин кордону в такий спосіб майже по 3,5 тисячі доларів.

“Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачені ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та ст.185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону». Справи скеровано до суду. Коло осіб, причетних до організації незаконного переправлення чоловіків, наразі встановлюється”, – йдеться у повідомленні прикордонної служби.

Від початку повномасштабного вторгнення у Тисі втонули щонайменше 40 чоловіків.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині відновили рух двох приміських потягів”.

Залишити відповідь