Новини

На Дніпропетровщині засуджено колишню бухгалтерку ліцею, яка заволоділа понад 1 млн грн

Суд визнав винною колишнього головного бухгалтера одного із ліцеїв міста Жовті Води у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем.

258Переглядів

Їй призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією належного майна.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Прокурори довели, що засуджена упродовж двох років безпідставно завищувала собі і двом працівникам ліцею заробітну плату.

Вона вносила неправдиві дані про розмір виплат до системи Інтернет-банкінгу, на підставі яких незаконно нараховувались бюджетні кошти.

Суд у повному обсязі задовольнив цивільний позов на понад 1 млн грн для відшкодування завданих збитків.

Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині судитимуть правоохоронця, який за хабар обіцяв повернути власнику арештоване авто.

Залишити відповідь