Їй призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією належного майна.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
Прокурори довели, що засуджена упродовж двох років безпідставно завищувала собі і двом працівникам ліцею заробітну плату.
Вона вносила неправдиві дані про розмір виплат до системи Інтернет-банкінгу, на підставі яких незаконно нараховувались бюджетні кошти.
Суд у повному обсязі задовольнив цивільний позов на понад 1 млн грн для відшкодування завданих збитків.
Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині судитимуть правоохоронця, який за хабар обіцяв повернути власнику арештоване авто.



















