Новини

Скелелазка з Дніпра здобула “срібло” на Чемпіонаті Європи

Скелелазка з Дніпра Євгенія Казбекова виборола срібну медаль на Чемпіонаті Європи.

272Переглядів

Чемпіонат Європи зі скелелазіння проходив у Швейцарії. Євгенія Казбекова здобула друге “срібло” в олімпійській дисципліні – двоборстві (трудність+болдеринг).

Як повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області, кваліфікаційний етап Євгенія Казбекова завершила на першій позиції. А у фіналі поступилась італійці Лаурі Рогорі.

Євгенія Казбекова – перша українська скелелазка, яка є призеркою Чемпіонатів Європи в трудності. Також це перша у кар’єрі спортсменки медаль Чемпіонату Європи.

“Команда Відділення НОК України в Дніпропетровській області та його голова Михайло Кошляк вітають Євгенію та її батьків-тренерів з класним результатом!”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: “В перший день Паралімпіади українські плавці з Дніпропетровщини вибороли дві срібні медалі”.

Залишити відповідь