Новини

В перший день Паралімпіади українські плавці з Дніпропетровщини вибороли дві срібні медалі

Дві срібні медалі для України вже вибороли спортсмени з Дніпропетровщини на Паралімпіаді-2024 у Парижі.

240Переглядів

І це лише на початку змагань, які стартували 28 серпня і триватимуть до 8 вересня.

Про перемоги наших паралімпійців поінформували Сергій Лисак та Микола Лукашук – очільники ДніпроОВА та обласної ради.

Так, плавець з Нікополя Антон Коль (на фото) виборов «срібло». Він завоював друге місце у пара плаванні на 100 м на спині клас S1.

Ще одна плавчиня з Дніпропетровщини отримала срібло Паралімпіади-2024. Це 26-річна Ірина Пойда. Вона завоювала срібну медаль, пропливши 200 м вільним стилем, клас S5. Це її перша медаль у кар’єрі на Іграх.

На Паралімпіаді-2024 Україна представлена складом зі 140 атлетів, що виступають у 17 видах спорту. Дніпропетровщину представляють 20 паралімпійців.

На минулих Паралімпійських іграх у Токіо українські спортсмени здобули 98 нагород: 24 золоті, 47 срібних і 27 бронзових. Україна тоді стала шостою в медальному заліку.

Раніше “Особи” також писали: СК “Прометей” Дубинського, якого звинувачують у корупції, “припинив існування”.

 

Залишити відповідь