Новини

У Дніпрі провели форум щодо безпеки людей під час війни

У Дніпрі відбувся Форум «Безпека населення в умовах війни. Співпраця ДСНС та громад». 

334Переглядів

На форум «Безпека населення в умовах війни. Співпраця ДСНС та громад» приїхали сотні учасників з 10 областей країни. Долучилися рятувальники, голови громад, представники підприємств критичної інфраструктури та закладів освіти та фахівці з цивільного захисту.

Про це повідомили в ОВА.

На форумі обговорили такі питання:

  • безпека людей під час війни;
  • взаємодія територій з ДСНС;
  • розвиток місцевої та добровільної пожежної охорони в області;
  • створення спеціальних програм для дітей і підлітків, які навчатимуть правилам безпеки в умовах війни.

«Маємо продовжувати розбудовувати безпечне середовище у громадах регіону. Впроваджувати допоміжну систему реагування. Дякую організаторам за те, що змогли сьогодні обговорити такі важливі теми», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Кульбач.

Під час форуму відзначили добровільні та місцеві пожежні команди області. Першим громадам вручили сертифікати від партнерів на облаштування мультимедійних класів безпеки. А ще – електронних кабінетів на освітній платформі «Захист України». Такі ж сертифікати отримає і решта територій.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відкрили Центр Європейської Асоціації Місцевої Демократії”.

Залишити відповідь