Новини

На Дніпропетровщині виплатять стипендії призерам Паралімпіади та Олімпійських Ігор

Обласна влада виділила 15 мільйонів гривень по програмі розвитку фізичного спорту призерам Олімпійських та Паралімпійських Ігор в Парижі.

361Переглядів

Під час чергової XXI сесії депутати обласної ради підтримали ініціативу щодо виділення коштів на стипендії призерам Олімпійських та Паралімпійських ігор в Парижі.

Про це повідомив Відкритий.

«Понад 15 мільйонів гривень по програмі розвитку фізичного спорту на Дніпропетровщині спрямували на стипендії олімпійцям та паралімпійцям регіону. Це спільна ініціатива обласної ради та адміністрації, яка була всіма підтримана. Наші олімпійці, паралімпійці та їх тренери отримають ці степендії», – зазначив Микола Лукашук

Cеред цьогорічних медалістів Олімпіади стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, вона здобула «золото» та метальник молота Михайло Кохан, який виборов «бронзу».

Чемпіони та учасники XXXIII Олімпійських й XVII Паралімпійських ігор отримають:

  • за перше місце – 700 тис грн;
  • за друге – 500 тис грн;
  • за третє – 300 тис грн;
  • за четверте місце – 150 тис грн.

Усі інші учасники отримають по 100 тис грн. Тренери призерів – 50% від суми підтримки своїх спортсменів, тренери стипендіатів у 150 тис грн – 30%.

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени з Дніпра стали призерами Чемпіонату України з вітрильного спорту.

1 коментар

Залишити відповідь