Новини

В СІЗО на Криворіжжі виявили порушення прав дітей та антисанітарію

В слідчому ізоляторі "Криворізька установа виконання покарань №3" виявили кричущі порушення.

327Переглядів

У СІЗО під вартою перебувають троє неповнолітніх. За результатами перевірки, вони проживають в антисанітарії та не отримують належної медичної допомоги. Також права дітей порушують.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Уповноважений Верховної ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

Під час візиту до установи представники Офісу Омбудсмана виявили такі порушення:

  • під час повітряної тривоги неповнолітні не переходять до укриття;
  • камери мають незадовільний санітарно-гігієнічний стан;
  • бачки для питної води перебувають в антисанітарному стані: вода містить осад та бруд;
  • не створені умови для дозвілля;
  • відсутній контроль за освітнім процесом;
  • психологічна допомога здебільшого не враховує особливостей психологічного стану неповнолітніх;
  • персонал СІЗО палить у приміщеннях, суміжних з тими, де перебувають неповнолітні;
  • відсутні належні медичні послуги дітям.

Також виявили проблеми з харчуванням і меддопомогою дітям, які перебувають з матерями. Наприклад, одна з засуджених скаржилась, що її немовля голодне. Крім того, у малюка довго трималась температура тіла на рівні 38,5°C. Тільки після втручання представників Омбудсмана його оглянув педіатр.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі дружина вбила ножем свого чоловіка”.

2 коментарі

Залишити відповідь