За даними лабцентру, протягом тижня зареєстрували 506 нових випадків коронавірусу, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 11,5%.
Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.
Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 54 (17% від госпіталізованих з ГРВІ), у тому числі двоє пацієнтів госпіталізовані до відділення реанімації та інтенсивної терапії.
Одна хвора старша 60 років з лабораторно підтвердженим COVID-19, яка мала супутні стани та не була щеплені, померла.
Раніше “Особи” також сповіщали: Досі живе у карантині по COVID-19 КП «Дніпроводоканал».



















