Новини

Дніпропетровщина посіла друге місце на командному юнацькому чемпіонаті України з чотириборства

За область змагались 15 спортсменів.

202Переглядів

Молоді спортсмени Дніпропетровщини стали другими на командному чемпіонаті України з чотириборства серед юнаків та дівчат 2011–2012 років народження.

Про це повідомляє регіональне відділення Національного олімпійського комітету.

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат проходив 12-13 жовтня в Білій Церкві. Юні атлети та атлетки змагались за програмою чотириборства:

  • біг 60 м, стрибки у довжину,
  • метання мʼяча (150 г),
  • біг 500 м для дівчат,
  • біг 600 м – для юнаків.

Переможницею серед дівчат стала спортсменка СДЮСШОР № 3 (Дніпро) Єлизавета Варавкіна, а срібною призеркою — спортсменка ДФКС Аліса Рубан.

Серед СДЮСШОР перше командне місце виборола СДЮСШОР № 3 (Дніпро). За школу змагалися: Гліб Левикін, Назар Хмелевський, Артем Твердоступ, Єлизавета Варавкіна, Ірина Кошулько та Богдана Мустаца.

Раніше “Особи” також інформували: Скелелази з Дніпропетровщини здобули медалі на Чемпіонаті Європи.

Залишити відповідь