Новини

У Дніпрі повідомили про підозру двом чоловікам, які пограбували офіс

У Дніпрі затримали чоловіків, які пограбували офіс.

367Переглядів

Злочин стався наприкінці травня на вулиці Сонячна Набережна. Поліцейські встановили, що двоє братів, віком 32 і 43 роки, зламали вхідні двері до офісу за допомогою інструменту та викрали з офісного приміщення ноутбук й мобільний телефон.

Про це повідомили в ГУНП Дніпроп області.

Викрадене майно та знаряддя злочину правоохоронці вилучили.
15 листопада слідчі повідомили чоловікам  про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за злочин – до 8 років позбавлення волі.

Раніше «Особи» також писали: «Ошукав 20 покупців на продажах неіснуючих автомобілів: у Кривому Розі викрили шахрая»

Залишити відповідь