Новини

У Дніпрі з 18 листопада відключатимуть воду боржникам: адреси

У Дніпрі боржники залишаться без водопостачання. КП "Дніпроводоканал" продовжує відключати споживачів, які не сплачують за воду.

191Переглядів

З 18 по 22 листопада у Дніпрі відключатимуть послуги водовідведення абонентам-боржникам в Центральному та Дніпровському (село Новоолександрівка) районах. 

Про це повідомили в КП “Дніпроводоканал”.

Загальна сума боргу споживачів цих районів міста становить понад 4,2 мільйона гривень.

Жителі багатоквартирних будинків у Центральному районі заборгували підприємству понад 178 тисяч гривень. Відключатимуть водопостачання за такими адресами:

  • просп. Олександра Поля, буд 141;
  • просп. Олександра Поля, буд 137 А;
  • просп. Олександра Поля, буд 135.

У Дніпровському районі абоненти заборгували більше ніж 248 тисяч гривень. Відключатимуть водопостачання на таких вулицях:

  • вул. Кленова;
  • вул. Малинова;
  • вул. Молодіжна;
  • вул. Паркова;
  • пров. Рубиновий;
  • вул. Словянська;
  • вул. Профспілкова.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі повідомили про підозру двом чоловікам, які пограбували офіс”.

Залишити відповідь