З 18 по 22 листопада у Дніпрі відключатимуть послуги водовідведення абонентам-боржникам в Центральному та Дніпровському (село Новоолександрівка) районах.
Про це повідомили в КП “Дніпроводоканал”.
Загальна сума боргу споживачів цих районів міста становить понад 4,2 мільйона гривень.
Жителі багатоквартирних будинків у Центральному районі заборгували підприємству понад 178 тисяч гривень. Відключатимуть водопостачання за такими адресами:
- просп. Олександра Поля, буд 141;
- просп. Олександра Поля, буд 137 А;
- просп. Олександра Поля, буд 135.
У Дніпровському районі абоненти заборгували більше ніж 248 тисяч гривень. Відключатимуть водопостачання на таких вулицях:
- вул. Кленова;
- вул. Малинова;
- вул. Молодіжна;
- вул. Паркова;
- пров. Рубиновий;
- вул. Словянська;
- вул. Профспілкова.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі повідомили про підозру двом чоловікам, які пограбували офіс”.



















