Питання покращення якості медичної допомоги для мешканців Дніпропетровщини залишається пріоритетним. Тому за кошти обласного бюджету Дніпровський обласний онкодиспансер придбав сучасні підшкірні порт-системи та інфузомати для внутрішньовенного введення ліків.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
За словами посадовця, ці порт-системи відповідають найвищим світовим стандартам. Вони мінімізують ризик пошкодження та запалення вен, що особливо важливо під час тривалих курсів хіміотерапії.
А інфузомати гарантують безпечне введення ліків завдяки високоточній електроніці. Вони дозволяють точно дозувати препарати, регулювати швидкість введення та одночасно використовувати кілька розчинів — усе це незалежно від положення тіла пацієнта.
Ці інновації — не лише технічний прогрес, а й можливість покращити якість життя пацієнтів, зменшити побічні ефекти лікування та наблизити одужання. Дякую нашим медикам, які щодня демонструють професійність, турботу та чуйність до пацієнтів! – пише Лукашук.
Він також оприлюднив телефони онкодиспансеру для запису на прийом до лікарів.
Телефонувати можна у будні з 8:15 до 15:30:
- 056 720 79 01
- 066 290 44 91
- 093 958 55 67
- 068 001 55 15
Раніше “Особи” також сповіщали: У місті на Дніпропетровщині в 2,5 рази зросла кількість хворих на туберкульоз.






















