Новини

Для Дніпропетровського обласного онкодиспансеру придбали нове обладнання

Сучасні підшкірні порт-системи та інфузомати для внутрішньовенного введення ліків придбані за кошти обласного бюджету.

211Переглядів

Питання покращення якості медичної допомоги для мешканців Дніпропетровщини залишається пріоритетним. Тому за кошти обласного бюджету Дніпровський обласний онкодиспансер придбав сучасні підшкірні порт-системи та інфузомати для внутрішньовенного введення ліків.

Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

За словами посадовця, ці порт-системи відповідають найвищим світовим стандартам. Вони мінімізують ризик пошкодження та запалення вен, що особливо важливо під час тривалих курсів хіміотерапії.

А інфузомати гарантують безпечне введення ліків завдяки високоточній електроніці. Вони дозволяють точно дозувати препарати, регулювати швидкість введення та одночасно використовувати кілька розчинів — усе це незалежно від положення тіла пацієнта.

Ці інновації — не лише технічний прогрес, а й можливість покращити якість життя пацієнтів, зменшити побічні ефекти лікування та наблизити одужання. Дякую нашим медикам, які щодня демонструють професійність, турботу та чуйність до пацієнтів! – пише Лукашук.

Він також оприлюднив телефони онкодиспансеру для запису на прийом до лікарів.

Телефонувати можна  у будні з 8:15 до 15:30:

  •  056 720 79 01
  •  066 290 44 91
  •  093 958 55 67
  •  068 001 55 15

Раніше “Особи” також сповіщали: У місті на Дніпропетровщині в 2,5 рази зросла кількість хворих на туберкульоз.

Залишити відповідь