Пізно ввечері 8 грудня окупанти обстріляли Марганецьку громаду Нікопольського району з артилерії.
Про це йдеться у Telegram-каналі голови Дніпропетровської облради Миколи Лукашука.
Постраждалих немає. В інших громадах області обстрілів не було.
Протягом минулого дня військо країни-агресорки атакувало два райони Дніпропетровщини.
Найбільше дісталося Нікопольщині. По ній ворог гатив з важкої артилерії, скидав боєприпас з БпЛА та скеровував дрони-камікадзе. У райцентрі пошкоджені інфраструктурний об’єкт, заправка та лінія електропередач. В одній з дев’ятиповерхівок потрощені вікна. Неспокійно було також у Покровській та Марганецькій громадах. Там понівечені 2 приватні будинки й газогін.
Безпілотником противник поцілив і по Великомихайлівській громаді Синельниківщини, побивши машину.
Повсюди обійшлося без постраждалих.
Сьогодні, 9 грудня, у Кривому Розі оголосили День жалоби за загиблими внаслідок ворожої атаки по місту ввечері 6 грудня. Тоді російська армія поцілила по адміністративній будівлі Кривого Рогу та забрала життя трьох містян. У місті окрім адмінбудівлі понівечені прилеглі будинки та автівки.
Раніше “Особи” також інформували: У Нікополі рятувальники потрапили під повторний обстріл ворога.



















