Агресор продовжував атакувати Нікопольщину ввечері та вночі 1 січня. Застосував РСЗВ “Град”, артилерію і дрон-камікадзе. Під ударом були райцентр та Мирівська громада.
Про це на ранок повідомив очільник ДніпроОВА.
За словами Сергія Лисака, пошкоджені 7 приватних будинків і 6 господарських споруд. Ще одна – зайнялася, вогонь рятувальники приборкали. Понівечений медичний центр. Зачепило газогін.
Загиблих і постраждалих немає.
Крім того, росіяни атакували тилові області БПЛА типу “Шахед” та імітаційними дронами. ПвК “Схід” збили над Дніпропетровською областю ворожий БпЛА.
Загалом ворог використав для новорічної атаки 111 безпілотників. Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ.
Станом на 09.30 підтверджено збиття 63 ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів у десяти областях.
Через активну протидію Сил оборони 46 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків), ще два полетіли у росію та Білорусь.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині впродовж цього року повітряна тривога лунала 2036 разів.



















