Цієї ночі російська армія атакувала Нікополь. Поцілила по місту з важкої артилерії. Ніхто не постраждав.
Про це о 7.30 повідомив очільник ДніпроОВА.
За словами Лисака, в інших районах Дніпропетровщини ніч минула без ворожих ударів. Але ввечері та вночі в області працювала ППО. Оборонці неба збили три ворожих БпЛА.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі ворог атакував 72-ма БпЛА типу «Shahed»та інших типів. Станом на 08.30 підтверджено збиття 47 ударних БпЛА у Полтавській, Сумській, Харківській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.
Через активну протидію Сил оборони 24 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені (без негативних наслідків). Один БпЛА ще залишається в повітрі.
Протягом минулого дня,1 січня, ворог інтенсивно обстрілював Нікопольщину – майже 30 разів. Росіяни застосовували БпЛА та важку артилерію. Цілили по райцентру, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Найбільше дісталося Нікополю. Там пошкоджені інфраструктура, 3 адмінбудівлі та 8 приватних будинків. Понівечені 6 господарських споруд, парники, магазин. Побиті газогони.
Сергій Лисак оприлюднив кілька фото наслідків ворожих обстрілів.
В інших населених пунктах також не минулося без руйнувань. Серед потрощеного – підприємство, 3 оселі місцевих, 2 теплиці, господарська споруда та авто.
Та головне – повсюди без постраждалих.
Раніше “Особи” також інформували: Окупанти завдавали ударів по п’яти громадам Нікопольщини, поранено троє людей.























