Новини

У Дніпрі на місці кінотеатру “Салют” з’явився новий ЖК

У Дніпрі на ж/м Перемога збудували новий ЖК.

480Переглядів

Новий житловий комплекс збудували на бульварі Слави на ж/м Перемога. Він з’явився на місці, де раніше був кінотеатр “Салют”.

Про це повідомили у Facebook-спільноті “Наша Перемога”. Там показали, як виглядає територія.

Тепер там стоїть 22-поверховий будинок. Територія навколо нього в тротуарах та місцях для зелених насаджень. У коментарях деякі мешканці обурилися, що місць для дерев залишили мало.

Раніше “Особи” також писали: “У ДніпроОВА перейнялися питанням соціального житла для ВПО”.

Залишити відповідь