Новини

Над Дніпропетровщиною збили 8 безпілотників, ворог обстрілював два райони області

Цієї ночі Нікопольщина та Синельниківський район були під ударами ворога. А дрони-камікадзе літали над всією Дніпропетровщиною. Вісім БпЛА ворога збито.

395Переглядів

Вночі ворог двічі обстріляв з артилерії Нікопольщину. Гучно було і у Синельниківському районі.

Про це о 7.30 повідомили у ДніпроОВА.

За даними Сергія Лисака, росіяни цілили по райцентру та Марганецькій громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.

У Синельниківському районі через обстріл сталася пожежа, її приборкали рятувальники.

В інших громадах області ніч минула без обстрілів.

Також вночі наші оборонці неба працювали по ворожим БпЛА. ПвК «Схід» збили 8 безпілотників над областю.

Загалом цієї ночі ворог атакував 72-ма ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами різних типів. Станом на 09.00 підтверджено збиття 33-х  безпілотників різних типів у Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Київській, Дніпропетровській, Запорізькій, Хмельницькій, Вінницькій та Херсонській областях.

Зафіксовано п’ять влучань БпЛА (підприємства та господарчі будівлі) у прифронтовому районі на півночі Чернігівщини, поранено цивільну особу. На Київщині уражений БпЛА упав на багатоповерхівку, пошкоджено будівлю та два десятки автівок. Попередньо, обійшлось без жертв.

34 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені (без негативних наслідків), один із них — полетів у напрямку рф.

Ввечері 9 січня на криворізькому напрямку наші сили ППО збили три крилаті ракети росіян “Іскандер-К”.

Раніше “Особи” інформували: Вночі над Дніпропетровщиною збили п’ять російських дронів, ворог продовжував обстріли Нікопольського району.

Залишити відповідь