Новини

Гімнастки з Дніпра вибороли призові медалі на турнірі в ОАЕ

Юні гімнастки з Дніпра вибороли 7 медалей на турнірі в ОАЕ.

211Переглядів

У Дубаї 20-24 лютого відбувся міжнародний турнір «2 Premium Cup». Вихованки СДЮСШОР з гімнастики художньої вибороли 2 золоті, 3 срібних та 2 бронзових медалі.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Чемпіонками стали Дарина Калініна та Стефанія Осіння.

Срібними призерками – Карина Щетиніна, Владислава Телешова та Єлизавета Листова.

Бронзові медали вибороли Софія Осіння та Марія Євсюкова.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині відзначили переможниць проєкту для жінок “Пишаюся бути українкою””.

Залишити відповідь