У Дубаї 20-24 лютого відбувся міжнародний турнір «2 Premium Cup». Вихованки СДЮСШОР з гімнастики художньої вибороли 2 золоті, 3 срібних та 2 бронзових медалі.
Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.
Чемпіонками стали Дарина Калініна та Стефанія Осіння.
Срібними призерками – Карина Щетиніна, Владислава Телешова та Єлизавета Листова.
Бронзові медали вибороли Софія Осіння та Марія Євсюкова.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині відзначили переможниць проєкту для жінок “Пишаюся бути українкою””.
























