Новини

Коли дніпровські школярі підуть на весняні канікули

Не дивлячись на те що через епідеміологічну ситуацію в місті та області шкільні заклади закривалися на карантин, а учнів переводили на онлайн навчання, весінні канікули все ж таки будуть.

407Переглядів

31 березня у Дніпрі школярі підуть на весняні канікули. Вони триватимуть до 6 квітня. У дітей буде тиждень, щоб відпочити та набратись сил. 

Про це повідомляє Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

“Бажаємо всім провести цей час цікаво, активно та з гарним настроєм! Не забувайте дбати про власну безпеку під час прогулянок і розваг”, – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, що “Особи” також писали: У дніпровській гімназії визначили переможців проєкту “Перші гроші”.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі школярів запрошують на програму Interpipe Mechatronic Lab.

Залишити відповідь