31 березня у Дніпрі школярі підуть на весняні канікули. Вони триватимуть до 6 квітня. У дітей буде тиждень, щоб відпочити та набратись сил.
Про це повідомляє Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.
“Бажаємо всім провести цей час цікаво, активно та з гарним настроєм! Не забувайте дбати про власну безпеку під час прогулянок і розваг”, – зазначається в повідомленні.
Нагадаємо, що “Особи” також писали: У дніпровській гімназії визначили переможців проєкту “Перші гроші”.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі школярів запрошують на програму Interpipe Mechatronic Lab.



















