Новини

На Криворіжжі судитимуть підлітків, які підпалили авто військового

За грошову винагороду у розмірі 40 тис. гривень двоє хлопців підпалили авто марки Renault Kango та зняли злочин на мобільний телефон.

251Переглядів

14 січня близько 21.55 до поліції надійшло повідомлення про те, що в Інгулецькому районі горить автомобіль.

Слідчо-оперативна група Криворізького РУП оглянула місце події та вилучила речові докази, у тому числі пластикову пляшку з легкозаймистою речовиною. В результаті проведених заходів були встановлені підозрювані – ними виявились двоє 14-річних хлопців.

Як повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області, 26 березня поліцейські скерували обвинувальний акт щодо підлітків до суду.

Поліцейські затримали фігурантів в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України майже одразу. А 16 січня слідчі під процесуальним керівництвом Криворізької південної окружної прокуратури обом неповнолітнім повідомили про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194 (умисного пошкодження чужого майна, вчиненого шляхом підпалу, за попередньою змовою групою осіб) ККУ.

Зазначимо, що вандалам загрожує покарання  вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині затримали групу підпалювачів, які на замовлення фсб нищили військові авто.

 

Залишити відповідь