Проєкт втілять аби продовжити активне життя людей старшого віку. Розпочнуть втілення ініціативи зі створення експертної групи. Далі її учасники працюватимуть над розробкою та затвердженням плану заходів.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Проєкт будемо втілювати, аби продовжити активне життя людей старшого віку. Перейти на європейські стандарти у цьому питанні. Маємо створити для мешканців 60+ доступ до нових можливостей, спілкування та самореалізації. Умови для покращення психоемоційного стану та соціальної включеності», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.
Що планують зробити:
- навчання фахівців;
- проведення інформаційних кампаній,
- моніторинг ефективності,
- створення мультисциплінарних команд на базі центрів життєстійкості,
- створення клубів за інтересами та груп здоров’я.
До кінця року проєкт збираються впровадити у 25 громадах області. У 2026-му – масштабувати ще на 10 територій. Ініціатива стане частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відновлюють будівлю гімназії №6, яка постраждала від минулорічної атаки російської армії”.






















