Новини

На Дніпропетровщині презентували проєкт для людей похилого віку

На Дніпропетровщині презентували пріоритетний проєкт з реінтеграції людей старшого віку в активне життя суспільства.

255Переглядів

Проєкт втілять аби продовжити активне життя людей старшого віку. Розпочнуть втілення ініціативи зі створення експертної групи. Далі її учасники працюватимуть над розробкою та затвердженням плану заходів.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Проєкт будемо втілювати, аби продовжити активне життя людей старшого віку. Перейти на європейські стандарти у цьому питанні. Маємо створити для мешканців 60+ доступ до нових можливостей, спілкування та самореалізації. Умови для покращення психоемоційного стану та соціальної включеності», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Що планують зробити:

  • навчання фахівців;
  • проведення інформаційних кампаній,
  • моніторинг ефективності,
  • створення мультисциплінарних команд на базі центрів життєстійкості,
  • створення клубів за інтересами та груп здоров’я.

До кінця року проєкт збираються впровадити у 25 громадах області. У 2026-му – масштабувати ще на 10 територій. Ініціатива стане частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді Оленою Зеленською.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відновлюють будівлю гімназії №6, яка постраждала від минулорічної атаки російської армії”.

Залишити відповідь