Новини

Ще 20 жителів прифронтових сіл Синельниківщини евакуювали на Закарпаття

Мешканців прифронтових сіл на Дніпропетровщині продовжують евакуювати у безпечні регіони.

355Переглядів

Днями ще 20 людей, серед яких 14 дітей, з прифронтових сіл евакуювали на Закарпаття. Там для них створені комфортні умови.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

“Наразі жителі населених пунктів Новопавлівської, Межівської та Великомихайлівської громад через ворожі атаки змушені покидати свої домівки. Підтримуємо їх у рішенні виїхати на більш безпечні території. Проводиться побудинковий обхід. Формуються списки тих, хто зважився виїхати. У пріоритеті сім’ї з дітьми, маломобільні, люди старшого віку”, – написав Сергій Лисак.

Він також додав, що мешканці прифронтових громад можуть евакуюватися і на безпечні території Дніпропетровщини. У Самарівському та Кам’янському районах облаштували місця тимчасового проживання.

Для тих, хто хоче евакуюватися працює гаряча лінія — 066 748 69 81. До процесу евакуації долучені місцеве самоврядування, поліція, благодійні організації — OCHA, УВКБ ООН. А ще – гуманітарна місія «Проліска».

Раніше “Особи” також писали: “Удари по Нікопольському та Синельниківському районах, жалоба по загиблим криворіжцям: події війни на Дніпропетровщині”.

Залишити відповідь