Новини

У Дніпропетровській області мертвечиною труїли село та людей

На Дніпропетровщині судитимуть підприємців і фермера за те що їх підприємство з переробки м'яса забруднювало тушами померлих тварин навколишні землі.

464Переглядів

Їм інкримінують забруднення та псування земель відходами, шкідливими для життя, здоров’я людей і довкілля, порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам і масовим отруєнням та службове підроблення у складі організованої групи.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Очільники підприємств, які спеціалізуються на переробці м’яса, разом з місцевим фермером незаконно вивозили небезпечні відходи тваринного походження та складали їх на земельних ділянках у селі Синельниківського району області.

При цьому обвинувачені оформлювали фіктивні документи про дотримання вимог і норм утилізації тваринних відходів.

Під час обшуків правоохоронці виявили відходи на площі понад 2 тис кв метри.

У результаті проведених лабораторно-інструментальних досліджень, у відібраних зразках ґрунту встановлено перевищення вмісту показників аміачного азоту, азоту нітратів, фосфору, цинку, міді, що становить небезпеку для довкілля, а також життя і здоровʼя людей.

Наразі обвинуваченим обрано запобіжні заходи.

Раніше “Особи” також сповіщали: Небайдужий дніпрянин повідомив поліції про екозлочин.

Залишити відповідь