Новини

Небайдужий дніпрянин повідомив поліції про екозлочин

Учора під час патрулювання до екіпажу звернувся небайдужий мешканець Дніпра і повідомив, що в балці за АЗС на Криворізькому шосе водій вантажівки cкидає сміття.

312Переглядів

Патрульні прослідували туди і виявили вантажний автомобіль MAN з напівпричепом. Водій вказаного транспортного засобу скидав, за його словами, відходи металургійного виробництва.

Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області в Telegram.

Жодних документів на перевезення, скидання та походження вказаної речовини він не мав.

Оскільки в діях чоловіка вбачалися ознаки кримінального правопорушення за ст.239 (Забруднення або псування земель) ККУ на місце події патрульні викликали слідчо-оперативно групу для з’ясування усіх обставин події.

Раніше “Особи” також сповіщали: Водному патрулеві на Дніпропетровщині попався браконьєр, який виловив понад 200 рибин.

Залишити відповідь