Новини

На Дніпропетровщині “чорні лісоруби” тікали від правоохоронців, але застрягли в багнюці

Під час патрулювання Павлоградського району поблизу села Межиріччя екіпаж роти з обслуговування водних об'єктів помітив у лісосмузі світло ліхтариків і вирішив перевірити, що там відбувається.

243Переглядів

Під’їжджаючи до вказаного місця, патрульні побачили автомобіль Volkswagen, що виїжджав звідти і намагався пришвидшитися, втім, застряг у багнюці.

Про це у Telegram повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області.

Подія сталася у Павлоградському районі, біля села Межирічі.

Біля вказаного автомобіля, в салоні якого були складені свіжо спиляні стовбури дерев, поліцейські виявили двох громадян та бензопилу. Надати дозвільні документи на вирубку та перевезення такого вантажу та інформацію щодо свого перебування у вказаному місці чоловіки не змогли.

Оскільки в діях громадян вбачалися ознаки кримінального правопорушення за ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) ККУ на місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин події.

Раніше “Особи” також сповіщали: Криворіжець напиляв дубів на 150 тисяч гривень.

Залишити відповідь