Під’їжджаючи до вказаного місця, патрульні побачили автомобіль Volkswagen, що виїжджав звідти і намагався пришвидшитися, втім, застряг у багнюці.
Про це у Telegram повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області.
Подія сталася у Павлоградському районі, біля села Межирічі.
Біля вказаного автомобіля, в салоні якого були складені свіжо спиляні стовбури дерев, поліцейські виявили двох громадян та бензопилу. Надати дозвільні документи на вирубку та перевезення такого вантажу та інформацію щодо свого перебування у вказаному місці чоловіки не змогли.
Оскільки в діях громадян вбачалися ознаки кримінального правопорушення за ст. 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) ККУ на місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу для з’ясування усіх обставин події.
Раніше “Особи” також сповіщали: Криворіжець напиляв дубів на 150 тисяч гривень.




















