Майже 24,7 тис випускників Дніпропетровщини зареєструвались на основу сесію національного мультипредметного тесту.
Про це повідомили в ОВА.
«Попри повномасштабне вторгнення, навчальний процес не зупиняється. Випускники активно готуються складати НМТ, аби далі за його результатами вступати до вишів. Більшість хлопців та дівчат вже визначилися із додатковими предметами та зареєструвалися на тестування. Хочеться побажати, аби їм все вдалося», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.
НМТ передбачає питання з трьох обов’язкових предметів і одного на вибір. Усі чотири предмети майбутні вступники складатимуть в один день. Приміщення, у яких відбуватиметься іспит, будуть обладнані усім необхідним. На виконання завдань з кожної дисципліни учасники матимуть по 60 хвилин.
Основна сесія проходитиме з 14 травня до 25 червня. Додаткова – з 14 до 25 липня.
З 4 травня для зареєстрованих учасників основної сесії НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення. Там буде зазначена дата, час і місце проведення тестування. Учасники додаткової сесії отримуватимуть ці дані з 11 липня. З міркувань безпеки інформація про те, де на території України знаходитимуться екзаменаційні центри, не розголошуватиметься.
Хто з певних причин не встиг подати заявку зараз, зможе це зробити у додатковий період – з 9 до 14 травня включно.
Раніше “Особи” також писали: “На клубному чемпіонаті Європи з тхеквондо призерами стали спортсмени з Дніпропетровської області”.



















