Новини

ДніпроОВА підписала меморандум із благодійниками з Франції: як допомагатимуть

Дніпропетровщина співпрацюватиме з благодійним фондом «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ», штаб-квартира якого знаходиться у Франції.

284Переглядів

ДніпроОВА підписала меморандум з французькими благодійниками. Документом закріпили наміри про подальші спільні дії задля допомоги українцям. Обговорили напрями, де підтримка партнерів потрібна найбільше.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Ми – прифронтовий регіон, а тому стикаємося з чималою кількістю викликів. Серед них – допомога переселенцям. Дніпропетровщина прийняла понад 450 тис людей, які через війну залишили свої домівки. Вони потребують уваги. Водночас актуальними залишаються потреби й мешканців з інвалідністю, дітей-сиріт і малозабезпечених родин. Там, де йдеться про соціальну підтримку, підсилюють міжнародні партнери. Вдячні їм за це», – зазначила заступник начальника ОВА Надія Задорожна.

БФ «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» працює в області з початку повномасштабної війни. Здебільшого зосереджені на наданні людям базових медичних і психосоціальних послуг.

«Реалізуємо такі проєкти за фінансування донорів і через допомогу закладам охорони здоров’я, – додав польовий координатор БФ «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» Еме Буржен. – Також ми працюємо у транзитному центрі, який діє в області. Підтримуємо людей, евакуйованих з Донеччини. Якщо такі наші послуги знадобиться мешканцям прифронтових громад Дніпропетровщини, ми допоможемо».

У майбутньому планують розширити мережу Центрів життєстійкості.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині на НМТ зареєструвалися майже 24,7 тис випускників”.

Залишити відповідь