Новини

На Дніпропетровщині юнак намагався покінчити життя самогубством

15-річний хлопець з Тернівки Павлоградського району порізав себе ножем у намаганні вчинити суїцид. 

313Переглядів

Близько 4-ї ранку 14 квітня  медики отримали виклик до м. Тернівка: ножове поранення. Бригада екстреної медичної допомоги миттєво вирушила на місце.

Про це повідомили у Дніпропетровському обласному центрі екстреної медицини у Facebook.

Те, що вони побачили, вразило до глибини душі… 15-річний хлопець. Закривавлені руки, шия, живіт.

Поряд — ніж. І записка: «Мені страшно жити, я не бачу майбутнього». Юнак наніс собі множинні ножові поранення у спробі покінчити з життям», — зазначили у Дніпропетровському обласному центрі екстреної медицини.

Медики швидко зупинили кровотечу, стабілізували стан постраждалого та госпіталізували його до Павлоградської лікарні інтенсивного лікування.

Раніше “Особи” також сповіщали: Розпилили в обличчя балончик і забрали замовлення: у Самарівському районі підлітки пограбували кур’єра.

Залишити відповідь