Родина Поліщуків з Дніпропетровської області, що виховує 8 дітей, житиме у Камʼянській громаді на Закарпатті. Тут для дитячого будинку сімейного типу за понад 23 млн грн звели двоповерхову оселю.
Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
Раніше сім’я Поліщуків виховувала трьох дітей. Ще 5 рідних братів і сестер доєдналися до дитячого будинку сімейного типу, повернувшись з Туреччини, де перебували з початку повномасштабного вторгнення РФ.
«Новий двоповерховий будинок звели за ініціативи першої леді Олени Зеленської, кошти обласного бюджету, за підтримки гуманітарної організації “Людина у скруті” (Словацька Республіка) та інших міжнародних партнерів. Це сучасне та комфортне житло, облаштоване за всіма вимогами безбарʼєрного середовища», – пише Мирослав Білецький.
Для реалізації проєкту з обласного бюджету виділили понад 17 млн грн, ГО «Людина у скруті» передала 3,5 млн грн, а громада – 3,2 млн грн. Інші партнери доєдналися, забезпечивши меблі та техніку.
Зазначимо, що вчора та сьогодні начальник ДніпроОВА Сергій Лисак перебуває на Закарпатті. Він також прокоментував подію:
Батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу з Синельниківщини отримали ключі від сучасного таунхаусу. У новій оселі житиме велика родина. Людмила та Віталій Поліщуки, а ще – 8 дітей.
Лисак також зустрічався з волонтерами та місцевою владою. Був підписаний Меморандуму про співпрацю між областями.
“Він став логічним продовженням взаємодії. Платформою для спільних рішень у сфері соцзахисту, гуманітарної безпеки та розвитку територій”, – пише Лисак.
Раніше “Особи” також писали: Евакуювався дитбудинок сімейного типу із селища Слов’янка Синельниківського району.





















