Ніч по всій території області минула без ворожих ударів. Оборонці неба збили над Дніпропетровщиною 5 ворожих БпЛА.
Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА.
Минулого дня росіяни били по Нікопольському району, скеровуючи на тамтешні території FPV-дрони. Цілив і з артилерії. Ворожі атаки пережили Нікополь, Покровська, Марганецька, Мирівська і Червоногригорівська громади.
Постраждала 35-річна жінка. Лікується амбулаторно.Пошкоджені приватне підприємство, 2 оселі, господарська споруда і авто.
Ввечері агресор ще раз атакував Нікопольщину. Поцілив дроном-камікадзе по Марганецькій громаді. Загиблих і постраждалих немає.
Від ранку російська армія знову тероризує Нікопольщину. Поцілила безпілотником по Покровській громаді. Наслідки з’ясовуються.
Головні удари цієї ночі росіяни завдали по Одесі. Внаслідок атак ударних безпілотників там загинуло двоє людей, за попередньою інформацією ще 15 осіб травмовані. За повідомленням “Укрзалізниці”, один із загиблих – її працівник.
Раніше “Особи” також писали: У прифронтових селах Синельниківщини запровадили примусову евакуацію родин з дітьми.






















