На вулиці Привокзальній хлопець вирвав з рук потерпілого мобільний телефон та втік. Правоохоронці затримали підозрюваного впродовж години.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
11 травня близько 19.00 поліцейські отримали повідомлення про пограбування в Центральному районі.
Отримавши опис зловмисника, правоохоронці почали розшук. Вже протягом години вони затримали підозрюваного — 15-річного хлопця, біля одного з будинків на проспекті Дмитра Яворницького.
Неповнолітнього затримано. Слідчі Дніпровського РУП №1 повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.
За злочин передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Триває слідство.
Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі чоловік з пістолетом та наркотиками намагався втекти від поліції.



















