Новини

У Дніпрі затримали 15-річного підлітка, який пограбував чоловіка на вулиці

Підліток біля привокзальної площі у Дніпрі забрав у чоловіка телефон та втік. Невдовзі грабіжника спіймали. Йому "світить" до 10 років ув'язнення.

234Переглядів

На вулиці Привокзальній хлопець вирвав з рук потерпілого мобільний телефон та втік. Правоохоронці затримали підозрюваного впродовж години.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

11 травня близько 19.00 поліцейські отримали повідомлення про пограбування в Центральному районі.

Отримавши опис зловмисника, правоохоронці почали розшук. Вже протягом години вони затримали підозрюваного — 15-річного хлопця, біля одного з будинків на проспекті Дмитра Яворницького.

Неповнолітнього затримано. Слідчі Дніпровського РУП №1 повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

За злочин передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Триває слідство.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі чоловік з пістолетом та наркотиками намагався втекти від поліції.

Залишити відповідь