Новини

Росіяни били по Нікопольському району дронами, з артилерії та “Градів”

Хоча дрони-камікадзе не літали цієї ночі над Дніпропетровщиною, ворог продовжував тероризувати прилеглі до фронту громади.

320Переглядів

Вночі та на ранок ворог знову атакував Нікопольщину. Били дронами-камікадзе, обстрілювали з артилерії та РСЗВ «Град».

Про це о 7.30 поінформували у ДніпроОВА.

За інформацією очільника ОВА,  росіяни цілили по райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах. На щастя, ніхто не постраждав.

Повідомляють, що через обстріл вщент згорів будинок місцевої зооволонтерки Олени Омельченко. Зі сльозами на очах вона розповіла: від дому залишилися самі стіни. Пожежа вирувала на площі 225 м².

У своєму будинку Олена створила мініпритулок для собак із особливими потребами. На щастя, під час пожежі ніхто не постраждав — ані люди, ані тварини.

Збирати гроші на відновлення вона не буде:

Ніяких зборів на відбудову не буде. Ніхто не зможе відбудовувати дім у місці, де прилітає до десятка разів на день. Донатьте будь-ласка на ЗСУ. Лише наші воїни повернуть нам наші мрії, — написала Олена у себе на сторінці.

В інших громадах області ніч минула без обстрілів.

Протягом минулого дня, 12 травня, під ударом агресора знову була Нікопольщина – райцентр, Покровська, Марганецька, Мирівська, Червоногригорівська громади. Ворог обстрілював з артилерії, атакував дронами. Пошкоджені 2 приватні будинки та господарська споруда. Пожежники приборкали вогонь.

Люди не постраждали.

Раніше “Особи” також писали: РФ вперше звинуватять у хімічних атаках на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь