Неповнолітній хлопець, який підпалив будівлю синагоги у Кривому Розі, буде перебувати під домашнім арештом на час слідства.
Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.
Палію всього 14 років. На замовлення російських агентів, на яких він вийшов у Телеграмі, хлопець виготовив два «коктейлі Молотова», дочекався темряви і жбурнув їх у вхідні двері будівлі.
За це росіяни обіцяли йому грошову винагороду, але він її звісно не отримав. Натомість отримає кримінальний вирок. Хлопець може сісти на строк до 10 років.
Раніше “Особи” також писали: Хто поставив дизпаливо для системи правосуддя Дніпропетровщини.
Нагадаємо: На Дніпропетровщині за антисемітські вислови судили настоятеля храму.




















