Кубок України з бадмінтону проходив у Києві з 15 по 18 травня. У ньому взяли участь спортсмени з Дніпра. Вони вибороли дві срібні та дев’ять бронзових медалей.
Про це мовиться у Telegram-каналі регіонального відділення національного олімпійського комітету України.
Віцечемпіонками змагань стали Марія Улітіна та Наталія Войцех.
Бронзові нагороди здобули:
- Валерій Бадиця (в одиночці та в парі),
- Ксенія Рожкован (в одиночці),
- Варвара Попережай (в одиночці та в міксті),
- Іван Дружченко (в парі та в міксті),
- Наталія Войцех (в міксті),
- Артем Синиця (в міксті).
Раніше “Особи” також писали: “Вихованиці Дніпровської школи класичного танцю гідно представили Україну на міжнародному конкурсі хореографії”.



















