Новини

Бадмінтоністи з Дніпра здобули 11 медалей на Кубку України

Спортсмени з Дніпра отримали дві срібні та дев’ять бронзових медалей на Кубку України з бадмінтону.

393Переглядів

Кубок України з бадмінтону проходив у Києві з 15 по 18 травня. У ньому взяли участь спортсмени з Дніпра. Вони вибороли дві срібні та дев’ять бронзових медалей.

Про це мовиться у Telegram-каналі регіонального відділення національного олімпійського комітету України.

Віцечемпіонками змагань стали Марія Улітіна та Наталія Войцех.

Бронзові нагороди здобули:

  • Валерій Бадиця (в одиночці та в парі),
  • Ксенія Рожкован (в одиночці),
  • Варвара Попережай (в одиночці та в міксті),
  • Іван Дружченко (в парі та в міксті),
  • Наталія Войцех (в міксті),
  • Артем Синиця (в міксті).

Раніше “Особи” також писали: “Вихованиці Дніпровської школи класичного танцю гідно представили Україну на міжнародному конкурсі хореографії”.

Залишити відповідь